ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YOZGAT/YERKÖY NURDOĞDU ORTAOKULUNUN ´´81 ÖĞRETMEN 81 HEDİYE´´ ETKİNLİĞİ
ETKİNLİĞİN AMACI: Ülkemizde görev yapan öğretmenlerimizin moral ve motivasyonlarını arttırmak, öğretmenlik mesleğinin toplumdaki mevcut algısını değiştirip statüsünün yükseltilmesine katkı sağlamak ve öğretmenlerimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmek. ETKİNLİĞİN KONUSU: ´´Öğretmene Hediye´´ ETKİNLİĞİN KAPSAMI: Ülkemizde görev yapan tüm özel ve resmi okul öğretmenleri. NOT: Başvurular 31 Ekim 2017 Salı günü saat 24.00´e kadar htpp://www.yerkoynurdogdu.meb.k12.tr/ sayfasında bulunan başvuru formu aracılığıyla yapılmış olmalıdır.![YOZGAT/YERKÖY NURDOĞDU ORTAOKULUNUN ´´81 ÖĞRETMEN 81 HEDİYE´´ ETKİNLİĞİ](/www/images/mansetresim.png)