ERZİNCAN KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uluslararası Proje Döngüsü ve Yönetimi

Uluslararası Proje Döngüsü ve Yönetimi

 

 

Kemah İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, KUDAKA tarafından desteklenen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme-2 AR-GE birimi tarafından 3-6 Kasım tarihlerinde yürütülen ve Milli Eğitim eski Bakanı Nimet BAŞ hanımefendi ve Dr. Ünal AKYÜZ beyefendinin kuruculuğunu yaptığı  “Geleceğin Eğitimi Derneği (GED) ” tarafından verilen  “Uluslararası Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi – Kişisel Gelişim Kursu”na katılan kursiyerlere 06/11/2015 Cuma günü saat 08.45’de Sağlık Yüksek Okulu Başöğretmen Salonunda sertifika dağıtım töreni düzenlendi ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan  “Çağı Yönetenler 3 Projesi” bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Programa Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği Dış İlişkiler Daire Başkanı Mehmet Ali AKDAĞ, Millî Eğitim Bakanlık Müşaviri Ünal AKYÜZ, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN, Millî Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü  Proje Uzmanı Muhammet Veli ÖZTÜRK, bakanlık yetkilileri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, şube müdürleri, Ar-Ge personeli, KUDAKA il temsilcisi Fatih SERT ve merkeze bağlı okullarımızda görev yapan 128 müdür yardımcısı katılmıştır.

Açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Erzincan’ın son yıllarda gerek yaptığı projelerle gerekse eğitimde yaşadığı başarılarla önemli mesafeler katettiğini belirtti. GÜN, ayrıca bu başarıda emeği geçen tüm eğitimcilere, il AR-GE ekibine ve bu eğitimin Erzincan’da en kaliteli bir şekilde verilmesini sağlayan Geleceğin Eğitimi Derneğine (GED) teşekkürlerini iletti. Son olarak KUDAKA destekli Çağı Yönetenler 3 projemizin de kabul edilerek, kasım ayı sonunda uygulanacağı müjdesini verdi.

Programda bir konuşma yapan Millî Eğitim Bakanlığı daire başkanı sayın Mehmet Ali AKDAĞ, bakanlığımızın son yıllarda yaptığı başarılı çalışmaların tüm Türkiye’de ve Dünyada takdirle karşılandığını, eğitimde büyük aşamalar katedildiğini ve özelliklede Erzincan’ın eğitim alanında takdire şayan başarılara ulaştığını belirti

Hükümet Konağı kat3 Kemah/Erzincan - 0 (446) 511 20 56

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.