ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tablet Dağıtım Töreni
İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Teftiş Kurulu Başkanı M.Zeki GÖKSU ve Şube Müdürlerimizin katılımı ile ilçemizde tablet dağımı yapılmıştır.![Tablet Dağıtım Töreni](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_28122136_20150526_094040.jpg)
Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla Bilişim Teknolojileri araçlarının öğrenme-öğretme sürecinde daha fazla duyu organına hitap edilecek şekilde, derslerde etkin kullanımı için 9. sınıf öğrencilerine ve öğretmenlere tablet dağıtımı yapıldı.