ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SN. KEMAL SÖĞÜT'ÜN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
Sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmeli ve her fırsatta onları kucaklayarak, eşit ve değerli bireyler olarak görmeliyiz. Bu kapsamda ilçemizde engelli bireyleri tüm kurumlarımızca destekleyecek ve onları mutlu edecek çalışmalarda bulunmaya devam edeceğiz.![SN. KEMAL SÖĞÜT'ÜN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2023_12/04162307_whatsappimage20231204at16.19.28.jpg)