ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PİGEP PROJESİYLE PANSİYONLARDA KOĞUŞTAN ODA SİSTEMİNE RANZADAN BAZAYA GEÇİLİYOR
Millî Eğitim Bakanlığınca, Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı 1003 okul pansiyonun kullanım alanlarında standart yakalamak, öğrencilere ev ortamı sıcaklığını sunmak, pansiyonlarda yeni yaşam alanları oluşturmak, öğrencileri sanatla ve bilimle buluşturmak, pansiyonları öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeniden düzenlenmek amacıyla Öğrenci Pansiyonları ve Burslar Daire Başkanlığınca PİGEP (Pansiyonları İyileştirme ve Geliştirme Projesi) hazırlandı.![PİGEP PROJESİYLE PANSİYONLARDA KOĞUŞTAN ODA SİSTEMİNE RANZADAN BAZAYA GEÇİLİYOR](/meb_iys_dosyalar/2022_05/05113416_03100042_etut13_1.jpg)