ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLER ARASI ANI YARIŞMASI
YARIŞMANIN KONUSU: Öğretmenlerin meslek yaşamları süresince eğitim öğretim ile ilgili yaşanmışlıkları yarışmanın konusunu oluşturmaktadır. YARIŞMAYA KATILIM ŞARTLARI: Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı resmi ve özel okul/kurumlarda görev yapan öğretmen ve yöneticiler başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapılan anının yazımında, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Milli Eğitim Temel Kanunu ile Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak, ilgili yasal düzenlemelerde belirtilen ilke, esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir. Sadece bir anı ile yarışmaya katılacaklardır. Anı yazımlarını A4 kağıtlara, Times News Roman karakteriyle 12 punto büyüklüğünde iki sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlanıp ayrıca CD ortamında ve imzalı EK-1 Başvuru Formuyla birlikte okul/kurum müdürlüklerine teslim edeceklerdir. ÖĞRETMENLERİN ANI YAZIMLARINI 2-6 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA OKUL MÜDÜRLÜKLERİNE TESLİM EDECEKLERDİR. OKUL MÜDÜRLÜKLERİ 9-10 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE GÖNDERECEKLERDİR.![ÖĞRETMENLER ARASI ANI YARIŞMASI](/www/images/mansetresim.png)