ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERKEZİ SİSTEM SINAVLARINA YÖNELİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
![MERKEZİ SİSTEM SINAVLARINA YÖNELİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_11144042_20151109_1517121.jpg)
İlçemizdeki Merkezi sistem (TEOG-LYS/YGS) sınavlarına hazırlık kapsamında Kemah Kaymakamlığı tarafından 7-8-11 ve 12 sınıflara yönelik alınan hazırlık kitapları 110 öğrencilerimize dağıtılmıştır. Eğitime verdiği önem ve katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımız Sayın Cuma ÇOTU beyefendiye eğitim camiası olarak teşekkür ederiz.