ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
İlçemiz Necatibey Ortaokulu tarafından Kemah Gülabibey Camii önünde "Kemah Kitapla Bluşuyor" etkinliği düzenlenmiştir.![KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_11154657_20150415_093408.jpg)
Kemah halkını kitap ile buluşturmak amacıyla Necatibey Ortaokulu tarafından kitap okuma etkinliği düzenlenmiştir. Etkinlik halk tarafından ilgiyle karşılanmış ve günün kitap okuma ile geçirmiştir. Etkinliğimize İlçe Kaymakamımız Hayrettin ÇİÇEK´de teşrif etmiştir.
Etkinlikte emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.