ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Kemal SÖĞÜT'ün , 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı...
Bağımsızlık mücadelemizin 103. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Kemal SÖĞÜT İlçe Millî Eğitim Müdürü![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Kemal SÖĞÜT'ün , 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2022_05/20100138_0e2c2e3739f51f8_ek.jpg)