ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MERKEZ VE KÖYLERİNDE 1 GÜNLÜK KAR TATİLİ VERİLDİ
Olumsuz hava şartları nedeniyle ilimizde 19/01/2022 Perşembe günü eğitime bir gün ara verildi. Erzincan Valisi Sayın Mehmet MAKAS, Twitter'den yaptığı açıklamada "Sevgili öğrenciler, 19.01.2022 Perşembe günü 1 gün olumsuz hava koşulları sebebiyle Can Erzincan'ımızda tüm eğitim kurumlarında eğitime ara veriyoruz.![İLÇE MERKEZ VE KÖYLERİNDE 1 GÜNLÜK KAR TATİLİ VERİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_01/20092953_61e434c74e3fe112289e03f3.jpg)