ERZİNCAN KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ÖĞRETMENLERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİK

İLÇEMİZ ÖĞRETMENLERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİK

15-06-201715-06-2017

İlçemizde gçörev yapan öğretmenlerimiz ve aileleriyle müdürlüğümüz tarafından düzenlenen iftar programında bir araya gedik. yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programa İlçe kaymakamımız Sayın Cuma ÇOTU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı. Programda bir konuşma yapan Aziz GÜN, yıl boyunca büyük bir gayretle çalışarak  Kemah´ı TEOG sınavında birinciliğe taşıyan öğretmenlere teşekkür etti. İlçe Kaymakamımız Cuma ÇOTU ise Kemahın sadece akademik alanda değil sosyal, kültürel alandada büyük başarılara imza attığını, Kemah´ın eğitim seviyesinin şuan Türkiye´de çok üst seviyelerde olduğunu bununda ilçemizde büyük bir sevinç ve mutluluk oluşturduğunu, bu başarının oluşmasında büyük bir gayret gösteren başta ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇUKADAR´a, ŞUbe Müdürümüz Salih TUZLUKAYA´ya, Okul müdürrlerimize ve tüm öğretmenlerimize teşekkürlerini dile getirdi.

15-06-2017

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup ÇUKADAR, başta her alanda olduğu gibi iftar programın hazırlanmasında da desteklerini esirgemeyen ve bizleri yanlız bırakmayan  İlçe Kaymakamımız Sayın Cuma ÇOTU´YA, Programa iştirakleriyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN´e Müdür yardımcılarına, Şube Müdürlerine ve Kemah´tan programa katılan tüm idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.
15-06-201715-06-2017

Hükümet Konağı kat3 Kemah/Erzincan - 0 (446) 511 20 56

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.