ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP KASIM AYI ETKİNLİK FAALİYETİ
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı (DÖGEP) projesi kapsamında, DÖGEP Kasım ayı faaliyetleri Din kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.Din Öğretimi Genel Müdürlüğü elektronik uygulamalarından dinogretimi.meb.gov.tr; dinogretimiokullar.meb.gov.tr, dogm.meb.gov.tr adresleri, EBA uygulamaları vb. elektronik ortamlarının İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramis Baştuğ tarafından tanıtıldı.Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve diğer meslek derslerinden bu sitelerin verimli bi şekilde kullanılması kararı alındı.![DÖGEP KASIM AYI ETKİNLİK FAALİYETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_12/04141638_DSC_0306.jpg)