ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLİNÇLİ TÜKETİM VE TÜKETİCİNİN HAKLARI KONULU RESİM YARIŞMASI
KONUSU: Tüketicinin temel haklarının karşılanması, sağlık ve güvenliği, bilgi edinmesi, eğitilmesi, zararların giderilmesi, sağlıklı bir çevrede yaşaması, ekonomik çıkarlarının korunması, seçebilmesi, temsil edilmesi, örgütlenmesi ve sesini duyurması tüketicilerin temel ve evrensel haklarıdır. KAPSAMI: 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri. KATILIM ŞARTLARI: Her öğrenci yalnız bir eserle katılacaktır. Resimler 30x50 ebadındaki resim kağıdına çizilmelidir. Her türlü teknik ve malzeme serbesttir. Kırışmış ve yıpranmış eserler kabul edilmeyecektir. Eserlerin ön yüzüne hiçbir bilgi yazılmayacaktır. Eserlerin en geç 02 Şubat 2018 Cuma günü saat 17:00´de İllerde bulunan Ticaret İl Müdürlüğü sekretaryasına kapalı zarf içerisinde elden, posta veya kargo aracılığı ile teslim edilmelidir.![BİLİNÇLİ TÜKETİM VE TÜKETİCİNİN HAKLARI KONULU RESİM YARIŞMASI](/www/images/mansetresim.png)