ERZİNCAN
KEMAH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 TEMMUZ´U ANMAK KONULU ÖYKÜ YAZMA YARIŞMASI
KONUSU: 15 Temmuz´u Anmak KAPSAMI: 9, 10, 11 ve 12. sınıflar. KATILIM ŞARTLARI: Öyküler A4 dosya kağıdı formatına uygun olarak ( Times New Roman 12 punto ve 1,5 satır aralığı) en fazla 5(beş) sayfayı geçmeyecek şekilde bilgisayarda yazılacak ve CD´ye kopyalanacaktır. Her yarışmacı yarışmaya sadece 1 eserle katılabilir. Eserlerin çıktısı CD ile birlikte şeffaf poşet dosyaya konularak kapalı zarf ile gönderilecektir. Eserlerde siyasi, yasa dışı, ahlak dışı hiçbir ifadeye/sembole yer verilmeyecektir. Yarışmaya katılan bütün eserler en geç 23 Şubat 2018 tarihinde Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Birimi, Çarşı Mah. Adliye Sok. No:4 adresinde olacak şekilde gönderilecektir.![15 TEMMUZ´U ANMAK KONULU ÖYKÜ YAZMA YARIŞMASI](/www/images/mansetresim.png)